Çekirge Mh. Cami Aralığı Sk. No:2 Osmangazi / Bursa | +90 224 235 6030

language
  • Bursa Kadı Konağı Otel
  • Bursa Kadı Konağı Otel
  • Bursa Kadı Konağı Otel

BURSA KADI KONAĞI HAKKINDA

İstanbul’da HAYRİYE HANIM KONAĞI ve DİVAN-I ALİ HOTEL isimleri ile iki otelimiz ile yaklaşık 3 yıldır turizme tüm sıcakkanlılığımız ve misafirperverliğimiz ile hizmet vermekteyiz.Artık bünyemizdeki üçüncü otelimiz KADI KONAĞI HOTEL ile tarihi Bursa ilimizde de yeni konuklarımızı ağırlamaktan büyük onur duyacağız.

Tarihi Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerinin atıldığı Bursa’nın tarihi kaplıca bölgesi Çekirge’de bulunun otelimiz misafir memnuniyeti odaklı hizmetleriyle ve her anlamda servis kalitesiyle misafirlerini bekliyor. Bursa şehrinin Bizans döneminden beri var olan en eski mahallelerinden biri Çekirge’de olan otelimiz, yapımı 1365 yılında biten tarihi 1.Murat Hüdavendigar caminin hemen yanında olduğundan kentin tarihi dokusunu ve atmosferini en yakından yaşama zevkini tatmanız mümkün olacaktır.

Kadı Konağı Butik Hotel, Bursa ilimizin Çekirge mahallesinde Uludağ’a 35 km, Mudanya/Güzelyalı feribot iskelesine 20 km, Yenişehir havalimanına 30 km, şehir merkezi ve Ulu Camii’ye 4 km uzaklıkta olup odalarımız,dağ ve şehir manzaralıdır.

Otelimizde doğadan gelen şifayı size özel olarak sunduğumuz termal hamamımızda huzur ve sağlık bulacaksınız. 18 adet zevkle döşenmiş odası bulunan otelimizde misafirperverliğimizi,temizliğimizi,güleryüzlü personelimizi görmek ve Bursa’nın tarihi havasını solumak için herkesi otelimize bekliyoruz.